V rámci SR doprava zadarmo na všetky mapy

>> Ako si vybrať správnu veľkosť mapy?

Ponúkame dve veľkosti mapy sveta: štandardná mapa a mapa vo veľkosti XL.
Štandardná mapa má šírku 109 cm a výšku 60 cm a hodí sa do menších priestorov, detskej izby alebo menšej kancelárie. Mapa sveta XL má šírku 182 cm a výšku 100 cm a je ideálna do obývačky, chodby alebo meetingovky. Obe mapy sú vyrobené z 2mm hrubej ocele.

>> Ako je mapa upevnená na stene? Je montáž naozaj taká jednoduchá?

Kontinenty sú na stene prichytené silnými magnetmi a ostrovy sú prilepené pomocou lepidla. Montáž mapy sveta je veľmi jednoduchá a hravo ju zvládne každý. Všetky potrebné veci nájdete v balení. Stačí vám len ceruzka, vŕtačka a skrutkovač. Presný postup nájdete na priloženej šablóne alebo na našom webe.

>> Dá sa mapa bez problémov zvesiť zo steny, napríklad keď chcem vymaľovať izbu?

Áno, našu mapu sveta viete jednoducho zložiť. Kontinenty stačí zvesiť z magnetov a tie následne vyšróbovať. Pri ostrovoch ostane na stene nalepený malý magnet. Tie tam môžete nechať a po premaľovaní ich jednoducho utriete vlhkou handričkou.

>> Vyrábate aj mapy na mieru?

Áno, vieme vyrobiť mapu aj na mieru podľa požiadaviek zákazníka. V prípade záujmu nás kontaktujte.

>> Treba sa o mapu špeciálne starať?

Naše mapy si nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu. Povrch je odolný voči poškriabaniu a korózii. 

>> Sú mapy sveta pri preprave bezpečne zabalené?

Áno, naše výrobky balíme tak, aby k vám dorazili bez poškodenia. Jednotlivé diely sú pevne pripevnené na kartónovú preložku z 5-vrstvovej lepenky a z rovnakého materiálu je vyrobená aj krabica. Aj pri našej najlepšej snahe sa však môže stať, že sa niečo po ceste poškodí. V takom prípade nás čo najskôr kontaktuje a zašlite nám fotodokumentáciu poškodenej zásielky.

>> Obsahuje mapa sveta s hranicami štátov všetky štáty sveta?

Nie, mapa sveta nie je geografická a preto môžu byť niektoré menšie krajiny a ostrovy vynechané. Vzhľadom na veľkosť by ani nebolo možné niektoré ostrovy vyrobiť.

>> Je výroba máp ekologická? Sú vyrábané na Slovensku?

Celá výroba prebieha na Slovensku a spolupracujeme výhradne s lokálnymi dodávateľmi. Šetríme tak náklady a zdroje na prepravu. Ako povrchovú úpravu používame práškové lakovanie, ktoré patrí medzi najekologickejšie povrchové úpravy kovov. Naše balenie je jednodruhové. Je celé z kartóna a viete ho tak odseparovať do modrého kontajnera. Nepoužívame žiadne zbytočné plasty.

>> Ako dlho trvá doručenie mapy sveta?

Mapy, ktoré máme skladom, posielame najneskôr nasledujúci pracovný deň. Dodanie kuriérom zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni. Pri výrobe na mieru vás o dobe dodania budeme vopred informovať.

>> Máte všetky produkty skladom?

Snažíme sa zbytočne neplytvať a nevyrábame produkty na sklad, ale podľa aktuálnych objednávok našich zákazníkov. Skladom držíme najviac predávané produkty.

>> Je možný aj osobný odber?

Áno. Ak máme mapy skladom, viete si ich vyzdvihnúť po dohode aj osobne v Žiline alebo v Trenčíne.

>> Ako môžem za objednávku zaplatiť?

Zaplatiť môžete platobnou kartou VISA alebo Mastercard cez platobnú bránu Comgate, prostredníctvom online bankovníctva, prevodom na účet alebo dobierkou.