V rámci SR doprava zadarmo na všetky mapy


Magnetky z minci

Originálne magnetky z mincí

Nosíte si z dovolenky nejaký suvenír? My sme si nosili magnetky na chladničku. Už nás ale nebavilo zakaždým hľadať a vyberať tú "správnu" magnetku. A tak nám napadlo, že si vyrobíme svoje vlastné cestovateľské magnetky. 


montaz-kovovej-mapy

Montáž kovovej mapy sveta

Montáž kovovej mapy sveta je naozaj jednoduchá. Budete potrebovať len ceruzku, vŕtačku a vodováhu. Všetko ostatné nájdete v balení. Síce to hravo zvládnete aj sami, ale vždy sa lepšie pracuje vo dvojici :)


magnetky

Aké suveníry si nosíme z dovolenky?

Chystáte sa na dovolenku? Ak áno, určite ste už premýšľali, čo všetko tam budete potrebovať, čo si so sebou zbaliť a na čo nezabudnúť. A rozmýšľali ste aj nad tým, čo si z dovolenky prinesiete domov ako spomienku? Veľa ľudí zbiera magnetky, niekto si prinesie tradičný výrobok alebo miestnu špecialitu a ďalší sa domov vracajú najmä s plnou hlavou zážitkov.


spalna_mala-mapa

Mapa sveta - dizajnový kúsok, ktorý vynikne na každej stene

Mapa sveta zavesená na stene je originálny dizajnový kúsok, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad. Na trhu je na výber z viacerých možností. Vyrábajú sa drevené mapy sveta, korkové, nálepky, tapety alebo kovové mapy, ktoré vyrábame aj my. A prečo si vybrať práve tú z kovu?