V rámci SR doprava zadarmo na všetky mapy

Mapa sveta zavesená na stene je originálny dizajnový kúsok, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad. Na trhu je na  výber z viacerých možností. Vyrábajú sa drevené mapy sveta, korkové, nálepky, tapety alebo kovové mapy, ktoré  vyrábame aj my. A prečo si vybrať práve tú z kovu?

kovova-mapa-sveta-na-stenu

Výhody kovových máp

Jednou z najväčších výhod kovových máp je, že majú magnetický povrch. Môžete si na ne prikladať magnetky z ciest a označiť si miesta, ktoré ste navštívili. Ak máte vstavanú chladničku a magnetky ste museli schovať do  krabice, opäť tak získate miesto, kam ich môžete pripnúť. Obyčajnými magnetmi si pripnite aj fotky alebo pohľadnice.

Ďalšou praktickou výhodou kovových máp je ich uchytenie na stenu. Na rozdiel od drevených máp alebo nálepiek, ktoré sa musia na stenu celé prilepiť, kovové mapy sú uchytené pomocou magnetovViete ich tak kedykoľvek zvesiť. Je to praktické, keď sa chystáte napríklad vymaľovať izbu. Vďaka magnetom sú jednotlivé kontinenty odsadené od steny, čo vytvára krásny 3D efekt.

magnetky-na-kovovej-mape

Kvalitný materiál

Naše mapy sú vyrezávané laserom do najmenších detailov a vyrobené z kvalitného materiálu, čo znamená, že sú odolné a dlhotrvajúce. Nevyžadujú si žiadnu špeciálnu údržbu. Povrch je ošetrený práškovým lakovaním, čo je jedna z najekologickejších povrchových úprav. Rovnako ekologicky pristupujeme aj k baleniu, kde sa vyhýbame zbytočným plastom a celé naše balenie sa dá zrecyklovať.

Jednoduchá montáž

Montáž mapy je skutočne jednoduchá. Stačí vám len vŕtačka a skrutkovač. Všetko ostatné nájdete v balení. Pomocou šablóny v reálnej veľkosti nemusíte nič vymeriavať, len si poznačíte dierky na vyvŕtanie, priskrutkujete magnety a pripnete mapu. Hotovo. Hravo to zvládne aj jeden človek.

montaz-mapy-sveta

Vyniknú na každej stene

Mapy sveta vyrábame v dvoch veľkostiach. Menšia sa vďaka svojím kompaktným rozmerom hodí aj do menšej pracovne alebo detskej izby, tá veľká vynikne prakticky všade. Máme aj verziu s potlačenými hranicami štátov. Skúste si na najbližšej párty okrem beer pongu zahrať aj slepú mapu a hádajte, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. Zažijete pri tom veľa zábavy.
vlajky-statov-na-mape-sveta
Ak do svojej domácnosti alebo kancelárie hľadáte kvalitný dizajnový kúsok, tak ste ho práve našli. Kovové mapy sveta sú tiež skvelým darčekom pre všetkých cestovateľov, ktorým budú pripomínať cestovateľské zážitky. Svoje miesto si nájdu aj v cestovných kanceláriách, kde môžu klientom prakticky ukázať všetky ponúkané destinácie a zájazdy.