V rámci SR doprava zadarmo na všetky mapy

Jednoduchá montáž

Montáž mapy je naozaj jednoduchá. Pomocou priloženej šablóny v reálnej veľkosti a pár jednoduchých krokov to hravo zvládneš aj sám. Budeš potrebovať len vŕtačku a skrutkovač. Všetko ostatné nájdeš v balení.

Výhody kovových máp

Už nemusíš mať magnetky len na chladničke. Pripni si ich na mapu sveta a označ si miesta, kde všade si bol. Vďaka magnetickému uchyteniu môžeš tiež mapu kedykoľvek zvesiť, napr. keď budeš chcieť omaľovať.

Myslíme ekologicky

Pri výrobe či balení, myslíme na to, aby sme čo najmenej zaťažili životné prostrenie. Materiál upravujeme pieskovaním a práškovým lakovaním, ktoré patrí medzi najekologickejšie povrchové úpravy a celé naše balenie je recyklovateľné.

magneticka-mapa-sveta-XL

Zmapuj si zážitky

Cestovanie a objavovanie nových miest je vášeň. Vášeň, ktorá rozširuje naše obzory, pomáha nám vykročiť zo svojej komfortnej zóny a učí nás vnímať svet okolo seba taký, aký naozaj je. Vďaka cestovaniu získavame zážitky, ktoré si budeme pamätať po celý život.

Naša kovová mapa sveta je štýlová nástenná dekorácia, ktorá ti bude pripomínať tvoje cestovateľké dobrodružstvá. Pripni si na ňu fotky alebo magnetky z tvojich ciest alebo si označ miesta, ktoré si už navštívil. 

Je to tiež skvelý darček pre všetkých cestovateľov a objaviteľov.